Правила користування

Положення та умови

Останнє оновлення: 14 червня 2022 р.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови перед використанням нашого веб-сайту. Заходячи на наш веб-сайт, ви приймаєте ці умови. Ці Умови та положення можуть бути змінені нами в будь-який час на наш власний розсуд. Використання вами цього Веб-сайту значить прийняття цих Умов та будь-яких змін до них.

Тлумачення та визначення

Тлумачення

Слова, початкова літера яких пишеться з великої, мають значення, визначені в розділі «Визначення» нижче. Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, чи з’являються вони в однині чи в множині.

Визначення

Для цілей цих Загальних положень та умов:

Філія означає організацію, яка контролює, контролюється або знаходиться під спільним контролем зі стороною, де «контроль» означає володіння 50% або більше акцій, частки або інших цінних паперів, що мають право голосувати за обрання директорів або іншого органу управління.

Обліковий запис – це унікальний обліковий запис, створений для Вас для доступу до нашого веб-сайту або частин нашого веб-сайту.

Компанія (яка в цій Угоді має назву «Компанія», «Ми», «Нас» або «Наша») означає Pulse., корпорацію країни Україна, розташовану за адресою ….

Вміст відноситься до такого вмісту, як текст, зображення або інша інформація, яку ви можете опублікувати, завантажити, посилатися на неї або іншим чином зробити доступною, незалежно від форми цього вмісту.

Пристрій означає будь-який пристрій, який може отримати доступ до Веб-сайту, наприклад комп’ютер, мобільний телефон або цифровий планшет.

Зворотній зв’язок означає зворотній зв’язок, нововведення чи пропозиції, надіслані Вами щодо атрибутів, продуктивності або функцій нашого веб-сайту.

Товари – це товари, пропоновані для продажу на Веб-сайті.

Замовлення означають Ваш запит на придбання Товару у нас.

Акції відносяться до конкурсів, розіграшів або інших акцій, які пропонуються через Веб-сайт.

Положення та умови (також іменовані «Умови») означають ці положення та умови, які утворюють повну угоду між Вами та Компанією щодо використання Веб-сайту.

Сторонні соціальні медіа-сервіси – це будь-які послуги або вміст (включаючи дані, інформацію, продукти чи послуги), надані третьою стороною, які можуть відображатися, включатися або робитися доступними на Веб-сайті.

Веб-сайт посилається на Pulse, доступний із https://pulse.com/

Ви (також іменований «Ваш») означає фізичну особу, яка отримує доступ або використовує веб-сайт, або компанію, чи іншу юридичну особу

Підтвердження

Ці Умови регулюють використання цього Веб-сайту та угоду, яка діє між Вами та Компанією. Ці Правила та умови встановлюють права та обов’язки всіх користувачів щодо використання Веб-сайту. Ваш доступ до Веб-сайту та його використання залежить від того, чи ви приймаєте ці Умови та дотримуєтеся їх. Ці Загальні положення та умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які здійснюють доступ до Веб-сайту або користуються ним. Отримуючи або використовуючи веб-сайт, ви погоджуєтеся з цими Умовами та положеннями. Якщо Ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов, Ви не можете отримати доступ до Веб-сайту.

Ви підтверджуєте, що вам принаймні виповнилося 18 років, або ви неповнолітні, що є емансипованими, або маєте згоду батьків чи опікунів, і що ви повністю здатні та компетентні:

 • брати на себе та виконувати зобов’язання, викладені в цих Умовах
 • робити заявлення та гарантії, викладені в цих Положеннях та Умовах, а
 • також дотримуватись цих Умов та Правил.

Ваш доступ до Веб-сайту та його використання також залежить від того, чи ви приймаєте та дотримуєтеся Політики конфіденційності Компанії. Наша політика конфіденційності описує нашу політику та процедури щодо збору, використання та розкриття вашої особистої інформації, коли ви використовуєте наш додаток або веб-сайт, а також розповідає вам про ваші права на конфіденційність та про те, як закон захищає вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу політику конфіденційності перед використанням нашого веб-сайту.

Доступ до цього веб-сайту

Ви погоджуєтеся використовувати цей веб-сайт лише для законних цілей, більш детально описаних у розділі «Обмеження використання» нижче. Ви погоджуєтеся не вживати жодних дій, які можуть поставити під загрозу безпеку Веб-сайту, зробити Веб-сайт недоступним для інших або іншим чином завдати шкоди Веб-сайту чи його Вмісту. Ви погоджуєтеся не додавати, не віднімати або іншим чином не змінювати Вміст, а також не намагатися отримати доступ до будь-якого Вмісту, який не призначений для вас. Ви погоджуєтеся не використовувати Веб-сайт у будь-який спосіб, який може порушити права третіх осіб. Щоб отримати доступ до цього веб-сайту або деяких ресурсів, які він пропонує, вас можуть попросити надати певні реєстраційні дані або іншу інформацію. Умовою використання Вами цього Веб-сайту є те, що вся інформація, яку ви надаєте на цьому Веб-сайті, є правдивою, правильною та повною. Якщо наша компанія вважає надану вами інформацію неправдивою, правильною чи повною, ми маємо право відмовити вам у доступі до цього веб-сайту або будь-яких його ресурсів, а також припинити або призупинити ваш доступ у будь-який час без попередження.

Обмеження щодо використання

Цей веб-сайт надається виключно для некомерційного, особистого використання та/або для того, щоб ви могли дізнатися про нашу компанію та послуги, які ми надаємо. Ви не можете використовувати цей Веб-сайт для будь-яких інших цілей, включаючи, без обмежень, будь-які комерційні цілі, без попередньої письмової згоди нашої компанії. Наприклад, ви не можете (і не можете уповноважувати будь-яку іншу сторону) (i) кобрендувати цей веб-сайт, або (ii) створювати рамки для цього веб-сайту, або (iii) створювати гіперпосилання на цей веб-сайт без чіткого попереднього письмового дозволу уповноваженого представника нашої компанії. Для цілей цих Загальних положень та умов «кобрендинг» означає відображення назви, логотипу, торгової марки або інших засобів позначення або ідентифікації будь-якої сторони таким чином, який обґрунтовано може створити у користувача враження, що такі інші сторона має право публікувати, поширювати або відображати цей Веб-сайт або Контент, доступний на цьому Веб-сайті. Ви погоджуєтеся співпрацювати з нашою компанією для негайного припинення будь-якого несанкціонованого спільного брендингу, фреймування або гіперпосилання.

Розміщення замовлень на товари

Розміщуючи замовлення на товари через Веб-сайт, ви гарантуєте, що маєте юридичну здатність укладати обов’язкові контракти.

Ваша інформація

Якщо ви бажаєте розмістити замовлення на товари, доступні на веб-сайті, вас можуть попросити надати певну інформацію, що стосується вашого замовлення, включаючи, без обмежень, ваше ім’я, вашу електронну адресу, ваш номер телефону, номер вашої кредитної картки, термін дії дату вашої кредитної картки, вашу платіжну адресу та інформацію про доставку. Ви заявляєте та гарантуєте, що: (i) Ви маєте законне право використовувати будь-яку кредитну чи дебетову картку(и) чи інший(і) спосіб(и) оплати у зв’язку з будь-яким Замовленням; і що (ii) інформація, яку ви нам надаєте, є правдивою, правильною та повною. Надаючи таку інформацію, ви надаєте нам право надавати інформацію третім сторонам, які обробляють платежі, з метою полегшення виконання вашого замовлення.

Скасування замовлення

Ми залишаємо за собою право відмовити або скасувати ваше замовлення в будь-який час з певних причин, включаючи, але не обмежуючись:

 • наявність товарів
 • помилки в описі або цінах товарів,
 • помилки у вашому замовленні
 • або підозрюється несанкціонована чи незаконна транзакція.
Ваші права на скасування замовлення

Будь-яку покупку НА нашому веб-сайті можна скасувати лише відповідно до цих Загальних положень та умов та нашої Політики відшкодування. Наша Політика відшкодування є і буде розглядатися як частина цих Умов. Будь ласка, прочитайте нашу Політику відшкодування, щоб дізнатися більше про ваше право скасувати своє замовлення.

Наявність, помилки та неточності

Ми постійно оновлюємо наші пропозиції товарів на Веб-сайті. Товари, доступні на нашому веб-сайті, можуть мати неправильну ціну, описувати їх неточно або бути недоступними, і у нас можуть виникнути затримки в оновленні інформації щодо наших товарів на веб-сайті та в нашій рекламі на інших веб-сайтах. Ми не можемо і не гарантуємо точність або повноту будь-якої інформації, включаючи ціни, характеристики продукції та наявність. Ми залишаємо за собою право змінювати або оновлювати політику

Політика ціноутворення

Компанія залишає за собою право переглядати ціни в будь-який час до прийняття Замовлення.

Наведені ціни можуть бути переглянуті Компанією після прийняття Замовлення в разі будь-яких подій, що впливають на доставку, викликаних діями уряду, зміною митних зборів, підвищенням тарифів на доставку, вищими валютними витратами та будь-якими іншими обставинами, які не залежать від Компанії. . У цьому випадку ви матимете право скасувати своє замовлення.

Платежі

Оплату можна здійснити за допомогою різних способів оплати, наприклад банківських переказів за допомогою карток Visa, MasterCard, American Express або онлайн-платежів, таких як PayPal, Apple Store In-App Payments і Google Play In-App Payments. Платіжні картки (кредитні чи дебетові картки) підлягають перевірці та авторизації емітентом Вашої картки. Якщо ми не отримаємо необхідну авторизацію, ми не несемо відповідальності за будь-які затримки з розміщенням вашого замовлення.

Регулярні платежі: щомісячні та річні підписки

Якщо під час збору регулярного платежу за допомогою методу оплати, пов’язаного з місячними або річними підписками, станеться помилка, компанія спробує отримати платіж протягом семи (7) днів з дати стягнення плати, і якщо Компанія все ще не зможе отримати регулярний платіж протягом семи (7) днів після дати стягнення плати, доступ до підписки буде вилучено, і Компанія відмовиться від права стягувати плату за цей пропущений регулярний платіж.

Компанія скасовує цю підписку і не намагатиметься стягувати будь-які майбутні платежі за цю підписку. Якщо регулярний платіж буде зібрано протягом зазначеного семи (7) днів, то підписка залишиться активною, і Компанія продовжить збирати регулярні платежі за цю підписку відповідно.

Якщо під час отримання першого платежу після закінчення безкоштовної пробної версії для місячних або річних підписок, які розпочалися з безкоштовної пробної версії, станеться помилка, доступ до підписки буде негайно вилучено, і Компанія спробує отримати перший платіж протягом семи (7) днів з дати стягнення плати. Якщо Компанія все ще не зможе отримати перший платіж протягом семи (7) днів від дати стягнення плати, тоді Компанія відмовиться від права стягнення плати за пропущений перший платіж, скасує цю підписку та не намагатиметься отримати будь-які майбутні платежі на цю підписку. Якщо перший платіж буде отримано протягом семи (7) днів від дати стягнення плати, доступ до підписки буде надано повторно, підписка залишиться активною, і Компанія відповідно почне збирати регулярні платежі за цією підпискою.

Плани розстрочки

Для планів розстрочки (тобто покупки, здійсненої з фіксованою кількістю платежів), у разі помилки при отриманні будь-якого з платежів у розстрочку, доступ до придбаних продуктів буде негайно вилучено, і Компанія спробує отримати платіж на необмежений період у майбутньому, доки не отримає належну розстрочку платежу. У разі нарахування майбутніх платежів, Компанія залишає за собою право в будь-який час стягувати всі нараховані платежі. Якщо всі нараховані платежі будуть успішно зібрані, доступ до придбаного(их) продукту(ів) буде знову надано.

Підписки з пробним періодом

Якщо ви не скасуєте місячну або річну підписку до закінчення пробного періоду (безкоштовно чи іншим чином), компанія отримає повну плату за підписку (щомісячну або річну) після закінчення пробного періоду. Наприклад, для річної підписки з семи (7)-денною пробною версією повна оплата буде стягнута на восьмий (8) день дати початку пробної версії, а наступна оплата за річну підписку буде стягнута на триста і шістдесят шостий (366) день дати початку судового розгляду.

Рекламні акції

Будь-які рекламні акції, доступні через Веб-сайт, можуть регулюватися правилами, які відрізняються від цих Умов. Якщо ви берете участь у будь-яких Акціях, ознайомтеся з відповідними правилами, а також з нашою Політикою конфіденційності. Якщо правила Акції суперечать цим Умовам, застосовуються правила Акції.

Облікові записи користувачів

Коли ви створюєте обліковий запис у нас, ви повинні завжди надавати нам точну, повну та актуальну інформацію. Невиконання цього є порушенням Умов, яке може призвести до негайного припинення дії Вашого облікового запису на нашому веб-сайті. Ви несете відповідальність за збереження пароля, який Ви використовуєте для доступу до Веб-сайту, а також за будь-які дії або дії під Вашим паролем, незалежно від того, чи є Ваш пароль на нашому веб-сайті чи сторонній службі соціальних мереж. Ви погоджуєтеся не розголошувати свій пароль жодній третій стороні. Ви повинні повідомити Нас негайно, коли дізнаєтесь про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання Вашого облікового запису. Компанія матиме право контролювати Ваш пароль і на свій розсуд вимагати від Вас його зміни. Якщо Ви використовуєте пароль, який Компанія вважає небезпечним, Компанія матиме право вимагати зміни пароля та/або припинення дії Вашого облікового запису. Вам заборонено ставити під загрозу безпеку цього Веб-сайту або маніпулювати системними ресурсами та/або обліковими записами. Використання або розповсюдження інструментів, призначених для загрози безпеці (наприклад, програм для підбору пароля, інструментів для злому чи інструментів дослідження мережі тощо), суворо заборонено. Якщо ви станете причетними до будь-якого порушення безпеки системи, Компанія залишає за собою право передати ваші дані системним адміністраторам інших веб-сайтів, щоб допомогти їм у вирішенні інцидентів безпеки. Компанія залишає за собою право розслідувати підозрювані порушення цих Умов. Компанія залишає за собою право повноцінно співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами або судовими рішеннями, які вимагають або наказують Компанії розкрити особу будь-кого, хто публікує будь-які повідомлення електронної пошти, або публікує або іншим чином робить доступним будь-який вміст, який, як вважають, порушує ці Умови використання. Приймаючи ці Умови та положення, ви погоджуєтеся відмовитися від будь-яких претензій, які випливають із будь-яких дій Компанії під час чи в результаті її розслідувань та/або будь-яких дій, вжитих внаслідок розслідувань, та/або звільнити Компанію від будь-яких претензій та позбавити їх шкоди. Компанії або правоохоронних органів. Ви не маєте права використовувати як ім’я користувача ім’я іншої особи чи організації, або ім’я, яке не доступне для використання на законних підставах, ім’я чи торгову марку, на які поширюються права іншої особи чи організації, крім вас, без відповідного дозволу, або ім’я, які інакше образливі, вульгарні чи непристойні.

Політика щодо авторських прав

Порушення прав інтелектуальної власності

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших. Наша політика відповідає на будь-які претензії про те, що вміст, розміщений на Веб-сайті, порушує авторські права чи інші права інтелектуальної власності будь-якої особи. Закон про захист авторських прав у цифрову епоху 1998 року надає право власникам авторських прав, які вважають, що матеріал, що з’являється в Інтернеті, порушує їхні права відповідно до закону України про авторське право. Якщо Ви є власником авторських прав або уповноважений від його імені, і Ви вважаєте, що захищений авторським правом твір був скопійований таким чином, що є порушенням авторських прав, яке відбувається через Веб-сайт, Ви повинні надіслати своє повідомлення в письмовій формі до відома нашого агента з авторських прав за допомогою нашої форми щодо порушення авторських прав на https://pulse.com та включіть у своє повідомлення детальний опис ймовірного порушення. Закон про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA) вимагає адреси електронної пошти Агента з авторських прав, щоб отримувати повідомлення про порушення. Ви можете бути притягнені до відповідальності за збитки (включаючи витрати та гонорар адвоката) за неправдиву інформацію про те, що будь-який Контент порушує ваші авторські права.

Повідомлення про захист авторських прав у цифрову епоху та процедура DMCA для позовів про порушення авторських прав

Ви можете надіслати сповіщення відповідно до Закону про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA), надавши нашому агенту з авторських прав таку інформацію в письмовій формі (додаткову інформацію див. у (Закон України про авторське право)) : електронний або фізичний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника авторських прав.

 • Опис захищеного авторським правом твору, який, як ви стверджуєте, був порушений, включаючи URL-адресу (тобто адресу веб-сторінки) місця, де існує захищений авторським правом твір, або копію захищеної авторським правом роботи.
 • Ідентифікація URL-адреси або іншого конкретного місця на Веб-сайті, де знаходиться матеріал, який, як Ви стверджуєте, порушує права.
 • Ваша адреса, номер телефону та адреса електронної пошти.
 • Ваша заява про те, що Ви сумлінно переконані, що суперечливе використання не санкціоноване власником авторських прав, його агентом або законом.
 • Ваша заява, зроблена під страхом покарання за неправдиві свідчення, що наведена вище інформація у
 • Ваше сповіщення є точним і Ви є власником авторських прав або уповноважені діяти від імені власника авторських прав.

Будь-яке повідомлення власника авторських прав або особи, уповноваженої діяти від імені власника авторських прав, яке не відповідає вимогам DMCA, не буде вважатися достатнім повідомленням і не вважатиметься таким, що дає Компанії фактичне знання фактів або обставин, з яких порушується матеріал або дії очевидні. Ви можете зв’язатися з нашим агентом з авторських прав за допомогою нашої форми щодо порушення авторських прав на https://pulse.com. Отримавши повідомлення, Компанія на власний розсуд вживе будь-яких дій, які вона вважатиме доцільними, включаючи видалення оскаржуваного вмісту з Веб-сайту. Якщо ви сумлінно вважаєте, що проти вас було неправильно подано повідомлення про порушення авторських прав, DMCA дозволяє вам надіслати Компанії зустрічне сповіщення. Усі сповіщення та зустрічні сповіщення мають відповідати чинним законодавчим вимогам, встановленим DMCA. Додаткову інформацію див. на https://www.copyright.gov/ title17/92appb.html.

Інтелектуальна власність

Веб-сайт та його оригінальний вміст, функції та функціональні можливості є і залишаться виключною власністю Компанії та її ліцензіарів. Веб-сайт захищений авторськими правами, товарними знаками та іншими законами як України, так і зарубіжних країн. Наші торгові марки та фірмовий стиль не можуть використовуватися у зв’язку з будь-яким продуктом або веб-сайтом без попередньої письмової згоди Компанії.

Товарні знаки

. Матеріали та Контент, доступ до яких можна отримати з цього Веб-сайту та будь-якої іншої Всесвітньої веб-сторінки, що належить, керується, ліцензується або контролюється Компанією, є приватною інформацією Компанії або сторони, яка надала Вміст Компанії, зберігає всі права, право власності та інтереси щодо вмісту. Відповідно, Контент не можна копіювати, розповсюджувати, повторно публікувати, завантажувати, публікувати або передавати будь-яким способом без попередньої письмової згоди Компанії або без письмового дозволу в іншому місці на нашому веб-сайті, за винятком того, що ви можете роздрукувати копію Вмісту. виключно для вашого особистого користування. Вам заборонено використовувати будь-які знаки або логотипи, що з’являються на всьому Веб-сайті, без чіткого письмового дозволу Компанії.

Авторські права

Цей веб-сайт та його вміст захищені українськими та/або іноземними законами про авторські права та належать Компанії або її партнерам, філіям, учасникам або третім особам. Авторські права на Контент належать Компанії або іншим власникам авторських прав, які дозволили їх використання на цьому Веб-сайті. Ви можете завантажувати та передруковувати Контент лише для некомерційного, непублічного та особистого використання. Якщо ви переглядаєте цей Веб-сайт як співробітник або член будь-якої компанії чи організації, ви можете завантажувати та повторно друкувати Вміст лише для освітніх або інших некомерційних цілей у вашій компанії чи організації, якщо інше не дозволено Компанією, наприклад, у певних зони Веб-сайту, обмежені паролем. Ви не можете маніпулювати або будь-яким чином змінювати зображення чи інший Вміст на Веб-сайті.

Гіперпосилання

Цей веб-сайт може мати гіперпосилання на інші Сторонні медіа-сервіси, які не обслуговуються Компанією або не пов’язані з нею. Включення будь-якого гіперпосилання на Сторонню медіа-сервісу не означає схвалення, спонсорство або рекомендацію Компанією цієї Сторонньої медіа-служби. Гіперпосилання на такі Сторонні медіа-сервіси не спонсоруються цим Веб-сайтом чи Компанією та не пов’язані з ними. Компанія не перевіряла жодних таких Сторонніх медіа-сервісів і не несе відповідальності за їх вміст. Доступ до гіперпосилань здійснюється на ваш власний ризик, і Компанія не дає жодних заяв або гарантій щодо вмісту, повноти або точності цих гіперпосилань або Сторонніх медіа-сервісів, які посилаються на цей веб-сайт. Якщо ви отримуєте доступ до гіперпосилання на Сторонню медіа-сервісу, майте на увазі, що ви покинете веб-сайт Компанії та станете підпорядковуватися умовам пов’язаних Сторонніх медіа-сервісів.

Компанія не контролює вміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх медіа-сервісів і не несе відповідальності за них. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що Компанія не несе відповідальності прямо чи опосередковано, за будь-які збитки, спричинені чи нібито спричинені використанням чи залежністю від будь-якого такого вмісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі Сторонні медіа-сервіси. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з положеннями та умовами будь-яких Сторонніх медіа-сервісів, до яких ви отримуєте доступ з Веб-сайту нашої Компанії.

Подання

Цим Ви надаєте Компанії безоплатне, безстрокове, безвідкличне, у всьому світі невиключне право та ліцензію на використання, відтворення, модифікацію, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідних творів, розповсюдження, виконання та відображення всього вмісту, зауваження, пропозиції, ідеї, графіки або іншу інформацію, передану Компанії через цей Веб-сайт (надалі разом іменовані «Подання»), а також включати будь-яке Подання в інші роботи в будь-якій формі, засобах масової інформації або технології, відомих зараз або пізніше розроблений. Компанія не зобов’язана розглядати будь-яке Подання як конфіденційне і може використовувати будь-яке Подання у своїй діяльності (включаючи, без обмежень, для продуктів або реклами), не несучи жодної відповідальності за роялті чи будь-які інші винагороди будь-якого роду, і не несе жодної відповідальності як результат будь-якої подібності, яка може з’явитися в майбутніх операціях Компанії. Надсилаючи заявку, ви гарантуєте нам, що маєте законне право публікувати вміст у матеріалі і що він не порушуватиме жодного закону чи права будь-якої фізичної чи юридичної особи. Компанія оброблятиме будь-яку особисту інформацію, яку ви надаєте через цей веб-сайт, відповідно до своєї Політики конфіденційності, викладеної на цьому веб-сайті.

Завантаження матеріалу

Ви розумієте, що Компанія не може і не гарантує, що файли, доступні для завантаження з Інтернету та/або Веб-сайту, не містять вірусів, хробаків, троянських коней або інших кодів, які можуть виявляти забруднюючі чи руйнівні властивості. Ви несете відповідальність за виконання достатніх процедур і контрольних точок, щоб задовольнити Ваші вимоги щодо точності введення та виведення даних, а також за підтримку засобів, зовнішніх для цього Веб-сайту, для відновлення будь-яких втрачених даних. Компанія не несе жодної відповідальності або ризику за використання Вами Інтернету та/або Веб-сайту.

Відмова від відповідальності

ІНФОРМАЦІЯ, ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ, ЩО ПРОПОНУЮТЬСЯ НА ВЕБ-САЙТІ ТА ЧЕРЕЗ КОМПАНІЮ ТА БУДЬ-ЯКІ ЗМІСТОВНІ ПОСЛУГИ ТРЕТІХ СТОРІН, НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є» ТА БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ. У НАЙПОВНОМУ СЕНСІ, ЩО ДОЗВОЛЕНО ВІДПОВІДНО, МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ ЧИ ПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, НЕПРЯМИМИ ГАРАНТІЯМИ ПРОДАЖНОСТІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ, ЩОДО СПІВ УГОДИ, ХОДУ ВИКОРИСТАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ АБО ТОРГОВЕЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО ВЕБ-САЙТ АБО БУДЬ-ЯКА З ЙОГО ФУНКЦІЙ БУДЕ БЕЗПЕРЕБІЙНІ АБО БЕЗ ПОМИЛОК, ЩО ДЕФЕКТИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНО, АБО ЩО БУДЬ-ЯКА ЧАСТИНА ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ, У ТОЧНІХ ВІДХОДІВ, МОЖУТЬ, ЩО ВІДОБРАЗИТЬСЯ НА ДОШЦІ ОГОЛОШЕНЬ, АБО ІНШІ ШКІДЛИВІІ КОМПОНЕНТИ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО І НЕ ДАЄМО ЗАЯВ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ АБО РЕЗУЛЬТАТІВ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ АБО МАТЕРІАЛІВ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ АБО НА ЗМІ-СЕРВІСАХ ТРЕТІХ СТОРІН ЩОДО ЇХ ПРАВИЛЬНОСТІ. КОМПАНІЯ НЕ ЗАЯВЛЯЄ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЩО ВЕБ-САЙТ ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ ВИМОГАМ, БУДЕ СУМІСНИМ АБО ПРАЦЮВАТИ З БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ, ПРОГРАМАМИ, СИСТЕМАМИ ЧИ ВЕБ-САЙТАМИ. ПОСТАЧАЛЬНИК КОМПАНІЇ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ВІДСУТНІСТЬ БУДЬ-ЯКИХ ОГОЛОШЕНЬ АБО ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ: (I) ЩОДО РОБОТИ ВЕБ-САЙТУ АБО ІНФОРМАЦІЇ, ЗМІСТУ ТА МАТЕРІАЛІВ ЧИ ПРОДУКЦІЙ, РОЗТАШОВАНИХ НА НЬОМУ; (II) ЩО ВЕБ-САЙТ БУДЕ БЕЗПЕРЕБІЙНИМ АБО БЕЗ ПОМИЛОК; (III) ЩОДО ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ АБО ПОСТІЙНОСТІ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО ВМІСТ, ЩО НАДАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ; АБО (IV) ЩО Є НА ВЕБ-САЙТІ, ЙОГО СЕРВЕРИ, ВМІСТ АБО ЕЛЕКТРОННІ ПОШТИ, НАДІСЛАНЕ ВІД КОМПАНІЇ Й ВІД ІМЕНІ Й ВІД ВІРУСІВ, СКРИПТІВ, ТРОЯНСЬКИХ КОНІВ, ЧЕРВЯКІВ, ШКЛЮДОВИХ ПРОГРАМ, БОМБІВ ЧАСОВОГО ДІЯЛЬНОСТІ АБО ІНШИХ БОМБ.

У ДЕЯКІХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКЛЮЧЕННЯ ДЕЯКИХ ТИПІВ ГАРАНТІЙ АБО ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТУПНИХ ЗАКОНОВЛЕНИХ ПРАВ СПОЖИВАЧА, ТОЖ ДЕЯКІ АБО УСІ ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ. АЛЕ В ТАКОМУ ВИПАДКУ ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ, ВКАЗАНІ У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ, МАЮТЬ ЗАСТОСУВАТИ У НАЙБІЛЬШІЙ МІРІ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ДІЙСНЕ ЗАКОНОДАВСТВО.

ЩОДО КОНТЕНТУ ПРО ЗДОРОВ’Я НА ВЕБ-САЙТІ:

ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ ПРОПОНУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗДОРОВ’Я, ФІТНЕС ТА ХАРЧУВАННЯ І ПРИЗНАЧЕНИЙ ЛИШЕ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЦІЛЕЙ. ВИ НЕ МОЖЕТЕ ПОКЛАДАТИСЯ НА ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ ЯК АЛЬТЕРНАТИВУ ПРОФЕСІЙНОЇ МЕДИЧНОЇ ПОРАДИ, ДІАГНОСТИКИ ЧИ ЛІКУВАННЯ. ЯКЩО У ВАС ВИМАЮТЬ БУДЬ-ЯКІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ВАШОГО ЗДОРОВ’Я, ВАМ ЗАВЖДИ ПОТРІБНО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З ЛІКАРЕМ ЧИ ІНШИМ Професіоналом в галузі охорони здоров’я. НЕ НЕХТУЙТЕ, УНИКАЙТЕ І НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ОТРИМАННЯМ МЕДИЧНИХ ПОРАД ЩОДО ЗДОРОВ’Я ЩО ВИ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ. ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, НАДАНОЇ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ, ВИКОРИСТОВУЄТЕ НА ВАШ Власний ризик. НІЩО, ЗАКЛЮЧЕНЕ І НЕ РОЗМІЩЕНЕ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ АБО ДОСТУПНО ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКІ ЗМІСНІ ПОСЛУГИ ТРЕТІХ СТОРІН, НЕ МОЖЕ БУТИ РОЗЦІНЕНА ЯК МЕДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ. «МЕДИЧНА ПРАКТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ» ВКЛЮЧАЄ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ, ПСИХІАТРІЮ, ПСИХОЛОГІЮ, ПСИХОТЕРАПІЮ АБО НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ, ЛІКУВАННЯ, ІНСТРУКЦІЇ.

ЩОДО ФІНАНСОВОГО ВМІСТУ НА ВЕБ-САЙТІ:

НІ КОМПАНІЯ, НІ ЇЇ ВЛАСНИКИ, ПОСЛУЖНІ, ДИРЕКТОРИ, ПРАЦІВНИКИ, ДОЧІРНІ ПІДПРИЄМСТВА, ФІЛІЯРИ, ЛІЦЕНЗІЯРИ, ПОСТАВЩИКИ ПОСЛУГ, ПОСТАВЩИКИ КОНТЕНТІВ ТА АГЕНТИ НЕ Є ФІНАНСОВИМИ РАДНИКАМИ. КОМПАНІЯ НЕ Є ІНВЕСТИЦІЙНИМ КОНСУЛЬТАНТОМ, І НЕ НАДАЄ ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ ФІНАНСОВІ ПОРАДИ АБО ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ. ВЕБ-САЙТ ІСНУЄ ЛИШЕ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЦІЛЕЙ, А МАТЕРІАЛИ ТА ІНФОРМАЦІЯ, ЩО МІСТИТЬСЯ ТУТ, ПРИЗНАЧЕНІ ЛИШЕ ДЛЯ ЗАГАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЕЙ. ОСВІТА ТА ІНФОРМАЦІЯ, ПРЕДСТАВЛЕНА ТУТ, ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ АУДИТОРІЇ І НЕ МАЮТЬ БУТИ РОЗЦІНЕНІ ЯК ПОРАДИ ФІНАНСОВОГО РАДНИКА. РЕКОМЕНДОВАНО ОБГОВОРИТИ БУДЬ-ЯКІ МОЖЛИВОСТІ З ВАШИМ АДВОКАТОМ, БУХГАЛТЕРОМ, ФІНАНСОВИМ ФАХІВЦЕМ АБО ІНШИМ РАДНИКОМ.

Припинення

Ми можемо припинити дію або призупинити дію Вашого облікового запису негайно, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, в тому числі, без обмежень, якщо Ви порушуєте ці Умови використання. Після припинення дії Ваше право на використання Веб-сайту негайно припиняється. Якщо Ви бажаєте припинити дію свого облікового запису, Ви можете просто припинити використання Веб-сайту.

Обмеження відповідальності

Згідно з цими Умовами, колективна відповідальність Компанії, її дочірніх компаній, філій, ліцензіарів, постачальників послуг, постачальників контенту, співробітників, агентів, посадових осіб і директорів за будь-які випадкові, прямі, непрямі, каральні, фактичні, наслідкові , спеціальні, зразкові або інші збитки, включаючи, без обмежень, втрату доходу або доходу, біль і страждання, емоційні страждання або подібні збитки (незалежно від форми дії, чи то за договором, деліктом або іншим чином), навіть якщо Компанію було повідомлено про можливість таких збитків, які не повинні перевищувати більше ста (100 доларів США) доларів США або суми, яку ви заплатили Компанії за відповідний Вміст, продукт або послугу. Ваш ексклюзивний засіб правового захисту щодо всього вищезазначеного обмежується більшою з ста (100 доларів США) доларів США або суми, яку ви заплатили Компанії за відповідний Вміст, продукт або послугу.

Відшкодування

Ви відшкодуєте Компанії, її дочірнім компаніям, філіям, ліцензіарам, постачальникам контенту, постачальникам послуг, співробітникам, агентам, посадовим особам, директорам і підрядникам (надалі – «Сторони, які відшкодовуються») за будь-яке порушення цих Умов Вами, у тому числі через будь-яке використання Вмісту, крім випадків, прямо дозволених цими Умовами. Ви погоджуєтеся з тим, що відшкодовані сторони не будуть нести відповідальності у зв’язку з будь-яким таким порушенням або несанкціонованим використанням, і ви погоджуєтеся відшкодувати сторонам, які відшкодовуються будь-які втрати, збитки, рішення, винагороди, витрати, витрати та гонорар адвоката, що випливають або пов’язані з таким порушенням або несанкціонованим використанням. Ви також відшкодовуватимете сторонам, які відшкодовуються та позбавите їх від будь-яких претензій, висунутих третіми сторонами, що випливають або пов’язані з використанням вами інформації, доступної з цього Веб-сайту.

Інформація, яку ви надаєте

Ви не можете публікувати, надсилати, надсилати, публікувати або передавати будь-який вміст, який ви отримали на цьому веб-сайті:

 • Ви не маєте права публікувати власні матеріали будь-якої третьої сторони;
 • Пропаганду незаконної діяльності, підбурства до насильства або обговорювати намір вчинити протиправну дію;
 • Все що є вульгарним, непристойним, порнографічним;
 • Не стосується безпосередньо цього Веб-сайту;
 • Погрожує іншим або зловживає, наклеп, порушує приватне життя та переслідує;
 • Є расистським, переслідуючим, погрозливим або образливим;
 • Прагне експлуатувати або завдавати шкоди дітям, показуючи їм невідповідний вміст, вимагаючи ідентифікаційних даних або іншим чином; Порушує будь-яку інтелектуальну власність або інші права будь-якої юридичної чи фізичної особи, включаючи, без обмежень, порушення чиїхось авторських прав або торгових марок або їх прав на публічність;
 • Порушує будь-який закон або може вважатися таким, що порушує будь-який закон;
 • Видає себе за ваш зв’язок з будь-якою іншою юридичною чи особою або вводить в оману або іншим чином маніпулює заголовками чи ідентифікаторами, щоб приховати походження вмісту;
 • Рекламує будь-яку комерційну діяльність (наприклад, пропонуючи для продажу продукти чи послуги) або іншим чином займається будь-якою комерційною діяльністю (наприклад, проведення лотереї чи конкурсів, показ спонсорських банерів та/або вимагання товарів чи послуг), за винятком випадків, коли це може бути спеціально дозволено цим веб-сайт;
 • Запрошує кошти, рекламодавців чи спонсорів;
 • Включає програми, які містять віруси, хробаків та/або троянських коней або будь-який інший комп’ютерний код, файли чи програми, призначені для переривання, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного програмного, апаратного чи телекомунікаційного забезпечення;
 • Порушує нормальний потік діалогу, змушує прокручувати екран швидше, ніж інші користувачі можуть вводити, або іншим чином діяти таким чином, що впливає на здатність інших користувачів брати участь у діяльності в реальному часі через цей Веб-сайт;
 • Включає файли у форматі MP3;
 • Суми «піраміди» або подібної схеми;
 • Порушує будь-яку політику або правила, встановлені час від часу щодо використання цього Веб-сайту або будь-яких мереж, підключених до цього Веб-сайту; або
 • Містить гіперпосилання на інші веб-сайти, що містять вміст, що підпадає під описи, викладені в цьому розділі (разом «Несанкціонований вміст»).

Наведений вище список несанкціонованого вмісту не є вичерпним і може час від часу оновлюватися Компанією без попереднього повідомлення. Ви несете відповідальність за перевірку списку несанкціонованого вмісту, перш ніж публікувати, надсилати, надсилати, публікувати або передавати будь-який вміст, пов’язаний з цим Веб-сайтом. Незважаючи на те, що компанія не зобов’язана це робити, компанія залишає за собою право контролювати використання цього Веб-сайту для визначення відповідності цим Умовам та положенням, а також право видаляти або відмовляти в розміщенні будь-якої інформації з будь-якої причини. Незважаючи на ці права, ви залишаєтеся виключно відповідальними за зміст ваших матеріалів. Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що ні Компанія, ні будь-яка третя сторона, яка надає Компанії Контент, не візьме на себе і не несе жодної відповідальності за будь-які дії або бездіяльність Компанії або такої третьої сторони щодо будь-якого Подання.

Вирішення спорів

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до законів України. Якщо будь-яка теза цих Загальних положень та умов буде незаконним, недійсним або невиконаним з будь-якої причини, то це положення вважатиметься відокремленим від цих Загальних положень та умов і не вплине на дійсність та можливість виконання будь-яких інших положень.

Відмова від колективного позову

Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що ви можете вирішувати суперечки з нами лише на індивідуальній основі і не можете пред’являти претензії як позивач або член групи в груповому, об’єднаному або представницькому позові. Класні арбітражі, колективні позови, позови приватного прокурора та консолідація з іншими арбітражами не допускаються. Арбітр не може об’єднувати претензії більше ніж однієї особи та не може іншим чином керувати будь-якою формою судового процесу чи позовів (наприклад, груповий позов, об’єднаний позов або позов приватного прокурора), якщо всі відповідні сторони спеціально не погодяться на це після порушення арбітражу.

Для користувачів Європейського Союзу (ЄС).

Якщо ви є споживачем з Європейського Союзу, ви отримаєте користь від будь-яких обов’язкових положень законодавства країни, в якій ви проживаєте.

Дотримання законодавства України

Ви заявляєте та гарантуєте, що (i) ви не перебуваєте в країні, яка підпадає під ембарго уряду Верховної Ради України або яка була визначена урядом Верховної Ради як країна, що підтримує тероризм, і (ii) вас не є внесено до будь-якого урядового списку заборонених або обмежених сторін.

Роздільність

Якщо будь-яке положення Загальних положень та умов (окрім положення про відмову від колективного позову вище) буде визнано незаконним або невиконаним, цей пункт буде вилучено з Умов, а решта цих Умов набуде повної сили і ефект. Якщо положення про відмову від колективного позову буде визнано незаконним або невиконаним, суперечка вирішуватиметься судом компетентної юрисдикції.

Різне

Ці Умови є повною угодою між Компанією та її користувачами щодо цього предмета. Незважаючи на вищевикладене, будь-які додаткові умови, такі як наша Політика конфіденційності та інші відомості, розміщені на цьому Веб-сайті, будуть регулювати елементи, до яких вони стосуються.

Зміни до цих Загальних положень та умов

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови використання в будь-який час. Продовжуючи отримувати доступ до нашого веб-сайту або використовувати його після того, як ці зміни набудуть чинності, ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих умов. Якщо Ви не згодні з новими умовами, повністю або частково, будь ласка, припиніть використання веб-сайту.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо цих Загальних положень та умов, ви можете зв’язатися з нами: