Гарячі тури до Чехії


Велике турагентство —
маленькі ціниСтокові тури до Чехії з Одеси та Києва

Стокові тури — це гарячі путівки до Чехії з Одеси та Києва, відібрані особисто нашими експертами, а також відмовні тури та розумні пропозиції раннього бронювання. Тільки кращі ціни!
Один кращий тур з мільону—
раз в день у телеграмі.

Вартість відпочинку в Чехії 2022

Вартість туру в Чехію залежить від того де знаходиться готель. Ось в чому відмінності:

Шукаєте гарячий тур до Чехії?

Наші експерти підберуть для вас кращу путівку з унікальної бази турів

Популярні курорти Чехії

Чехія чарівна країна повна романтики і середньовічних пам'яток. Наші фахівці допоможуть підібрати курорт і готель, який підійде саме вам.

Шукаєте гарячий тур до Чехії?

Наші експерти підберуть для вас кращу путівку з унікальної бази турів

Основна інформація про відпочинок в Чехії з Одеси і Києва

Переліт і віза
Прямі рейси з Києва та Одеси до Праги здійснюються весь рік, переліт займає всього 2,5 години. Зовсім «бюджетно» можна дістатися до Праги на автобусі з Києва, Одеси або Львова. З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки в Чехію громадянам України слід мати тільки біометричний паспорт — віза не потрібна.

Сувеніри
Найвідоміший сувенір з Чехії — це, звичайно ж, знамените чеське пиво. На додаток до нього, туристи привозять не менш знамениті напої — Бехеровку і абсент, гранатові прикраси, вироби зі скла і кришталю. З лікувальних курортів — карловарску сіль і лікувальну косметику.

Екскурсії та розваги
У Празі можна провести не один тиждень, і кожного разу в цьому місті відкриється щось нове. Завжди шумна і весела Вацлавская площа, старовинний астрономічний годинник на Старомістській площі, які вже стали символом Праги, тихі Градчани з величним собором Святого Віта і знаменитий Карлов міст. Але і окрім столиці в Чехії є що подивитися: безліч старовиннихміст — Брно, Кутна-гора, Ческі-Крумлов, Карлові Вари з його відомими мінеральними джерелами, старовинних замків — Конопиште, Ческі-Штернберк, Глубока-над-Влтавою і багато іншого.

Кухня
Чеська кухня — це якраз той випадок, коли краще один раз спробувати, ніж раз почути. Величезна кількість ресторанів, таверн і пивних нікого не залишать байдужим. На головній площі міста завжди можна перекусити смачними смаженими ковбасками за найдоступнішими цінами. Зокрема можна виділити, звичайно ж, чеське пиво, відоме на весь світ. Багато чеських ресторанів варять свої власні сорти пива.

Готелі
Прага може похизуватися величезною готельною базою на будь-який смак і бюджет, від простих готелів 2* до шикарних готелів 5* в самому серці міста. У Чехії прийнята європейська класифікація готелів, тому кількість зірок відповідає світовим стандартам. Чим готель далі від центру, тим він дешевший. Але транспортна система налагоджена настільки грамотно, що це, як правило, не є проблемою.

Ціни і валюта
Чехія ще не встигла перейти на євро і зберегла свою власну валюту — чеську крону. Тому ціни на все тут значно нижче, ніж в Західній Європі. В середньому, пообідати в Празі можна за 10-15 євро з людини, перекусити за 2-3 євро. Вартість проїзду в міському транспорті близько 0.5 — 1 євро, як і вартість келиха пива.

Шукаєте гарячий тур до Чехії?

Наші експерти підберуть для вас кращу путівку з унікальної бази турів

Відгуки про відпочинок в Чехії з Одеси та Києва